ملاثانی شهر بستنی

آقایی‌پور: اولویتم بازگشت به لیگ برتر و ادامه همکاری با استقلال خوزستان است

مطالب مرتبط

آنچه در این مقاله خواهید خواند

مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان تمایل دارد همچنان این تیم را همراهی کرده و برای آبی‌پوشان خوزستانی در لیگ برتر بازی کند.
جواد آقایی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد شروع و پایان استقلال خوزستان در لیگ دسته یک و بازگشت دوباره این تیم به لیگ برتر، اظهار داشت: تیم ما در ابتدای فصل پیشتیبانی خوبی داشت و از همان زمان خیلی‌ها می‌گفتند تیم برای صعود بسته شده است. با این وجود با توجه به اینکه بازیکنان جدید زیادی جذب کرده بودیم، کمی زمان برد تا تیم هماهنگ شود. هر چه به سمت اواسط فصل پیش رفتیم شرایط بهتر شد و تدابیر کادر فنی جواب داد. به نظرم اقداماتی که اعضای کادر فنی از نظر حفظ شرایط بدنی در نیم‌فصل برای بازیکنان انجام دادند، خیلی به نفع تیم شد و همین موضوع در نیم‌فصل دوم باعث شد به جدول بازگردیم و شانس صعود پیدا کنیم. به همین دلیل پایان خیلی خوبی داشتیم.
وی در پاسخ به این سؤال که چرا بعضی از نتایج بازی‌های استقلال خوزستان مانند بازی برابر ملاثانی، چادرملو و ون پارس کمی غیرقابل انتظار بود، گفت: شاید استرس باعث می‌شد امتیاز کامل بعضی بازی‌ها را از دست بدهیم. برای مثال در بازی مقابل استقلال ملاثانی با نتیجه ۳ بر یک جلو افتادیم، اما در نهایت بازی با نتیجه ۳ – ۳ تمام شد. در بازی با چادرملو هم استرس و عدم تمرکز بازیکنان باعث شد به نتیجه تساوی ۲ – ۲ برسیم. خدا را شکر با تعویض نقشه بازی در خیلی از مسابقات نتایج به سود تیم ما برگشت. برای مثال در همان بازی مقابل ون پارس در اصفهان توانستم گلزنی کنم و پنالتی بزنم. این موضوع تشخیص کادر فنی بود که مرا در چه زمانی و در چه پستی به‌عنوان بازیکن تعویضی به زمین بفرستند تا تأثیرگذار باشم.

مهاجم تیم فوتبال استقلال درباره دغدغه‌های هواداران پیرامون شرایط مالی باشگاه در فصل آتی لیگ برتر، تصریح کرد: خیلی از شرایط باشگاه در حال حاضر اطلاعی ندارم، اما تا آنجایی که من می‌دانم پشتیبانی وجود دارد. البته فکر نمی‌کنم هنوز با بازیکنان صحبت خاصی برای تمدید قراردادها شده باشد و امیدوارم که از نظر مالی هم فصل بعد این تیم وضعیت خوبی داشته باشد.

آقایی‌پور در واکنش به اینکه گفته می‌شود استقلال خوزستان از دیگر تیم‌های استان بازیکن جذب نمی‌کند تا باعث تضعیف آنها نشود، تأکید کرد: این موضوع را من هم از فضای مجازی شنیدم. البته موضوع دور از ذهنی نیست، چرا که در بازی‌های آخر لیگ یک اتحاد زیبایی میان تیم‌های خوزستانی شکل گرفت و حتی در آخرین بازی‌مان تماشاگران فولاد خوزستان و صنعت نفت ما را تنها نگذاشتند. اگر این موضوع از سوی باشگاه عملی شود، کار بسیار زیبایی است.

وی در پایان پیرامون وضعیت قرارداد همکاری‌اش با استقلال خوزستان، گفت: قراردادم طوری است که به‌صورت توافقی و با رضایت طرفین می‌تواند تمدید شود. البته هنوز با باشگاه صحبتی نکردیم، اما طبیعتاً اولویتم بازگشت به لیگ برتر و ادامه همکاری با استقلال خوزستان، مگر اینکه اتفاق خاصی بیفتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =