ملاثانی شهر بستنی

رای عجیب کمیته انضباطی برای استقلال ملاثانی/آغاز فصل جدید با ۳ امتیاز منفی!

مطالب مرتبط

آنچه در این مقاله خواهید خواند

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، در هفته سی و دوم رقابت‌های فوتبال دسته یک باشگاه‌های کشور جام آزادگان تیم استقلال ملاثانی باید در تاریخ ۲۰ اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۲ به عنوان میهمان به مصاف تیم مس شهر بابک می‌رفت.

اما تیم استقلال ملاثانی از سفر به شهر بابک سر باز زد تا این مسابقه در هفته ۳۲ لیگ دسته یک برگزار نشود و نتیجه آن در هاله‌ای از ابهام باقی بماند.

اما حالا از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای عجیبی برای تنبیه تیم استقلال ملاثانی صادر شده است که این تیم خوزستانی می‌بایست فصل جدید رقابت‌های فوتبال دسته یک باشگاه‌های کشور را با ۳ امتیاز منفی آغاز کند.

در متن رای کمیته انضباطی آمده است: با اعلام کمیته انضباطی دیدار تیم های مس شهربابک و استقلال ملاثانی قرار بود روز ۲۰ اردیبهشت ماه برگزار شود که این دیدار انجام نشد.

تیم استقلال ملاثانی مسئول شناختن در عدم برگزاری مسابقه و نقض اصولی کلی رفتار بوده است. بر همین اساس این تیم علاوه بر بازنده شدن سه بر صفر، به پرداخت ۲ میلیارد ریال جریمه نقدی و کسر سه امتیاز از مسابقات فصل آتی (بدین معنا که این تیم فصل مسابقاتی آینده را با ۳- امتیاز شروع خواهد کرد) محکوم شد.

این رای قابل تجدید نظر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =