ملاثانی شهر بستنی

پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر ملاثانی در پی عملیات غرور آفرین موشکی سپاه پاسداران

مطالب مرتبط

آنچه در این مقاله خواهید خواند

🔹«محمد حمیدی شهردار ملاثانی و علیرضا عامری رئیس شورای اسلامی شهر ملاثانی» با صدور پیامی عملیات مقتدرانه و بی سابقه موشکی و پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه رژیم متجاوز اسرائیل در پاسخ به حمله به کنسولگری ایران در دمشق را تبریک گفتند.

متن پیام بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

وَقَذَفَ فِی قُلُوبِهِمُ الرُّعْبَ «و خداوند … در دلهایشان ترس و وحشت افکند».

حمد و سپاس خدای محبوب را سزاست که بار دیگر «نصر من الله و فتح قریب» را به بندگان صالح، شایسته و وارسته نشان داد. خدارا شاکریم که با استعانت از ذات اقدسش و در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) و رهنمودها و تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری، افتخار دیگری برای کشور و انقلاب به ارمغان آمد و سربازان و رشیدقامتان جان برکف و بی ادعای ایران اسلامی در قامت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد به داخل سرزمین های اشغالی، در پاسخی قاطعانه ضربه ای مهلک بر پیکر رژیم غاصب و کودک کش رژیم صهیونیستی وارد ساختند.

عملیات مقتدرانه و بی سابقه موشکی و پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه رژیم متجاوز صهیونیستی در پاسخ به حمله به کنسولگری ایران در دمشق، پیام آور شادی و شور و شعف برای امت اسلامی و ملت سرافراز ایران و مردم منطقه گردید.

شب گذشته صدها میلیون نفر در سراسر جهان بیدار ماندند تا صدای اصابت سیلی ایران را به چهره کریه دولت خبیث و کودک کش صهیونیستی بشنوند.

*مجموعه مدیریت شهری ملاثانی*، به سهم خود این پیروزی سراسر غرور را به بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفدا، مقام عظمای ولایت، خانواده معظم شهدا، نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی و اطلاعاتی کشور، امت مسلمان درسراسر جهان، ملت سرافراز ایران اسلامی بویژه دلیر مردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک می‌گوید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + دو =